2018

Właśnie w tym roku rozpoczęliśmy działalność związaną z IT. Do tej pory stworzyliśmy narzędzie do zarządzania kancelarią prawną, z której korzystają dziesiątki radców prawnych. Oprócz tego zarządzamy aplikacją do porad prawnych online, która wykorzystuje płatności online oraz powiązanie z kancelariami prawnymi.
Co możemy zaoferować?
Oferujemy usługi IT, skupiamy się głównie na tworzeniu stron i sklepów internetowych oraz aplikacji.
Oferta
Jak rozpocząć?
Wystarczy jeden kontakt, aby rozpocząć współpracę. Przedstawimy propozycję oraz przekażemy początkową wycenę.
Rozpocznij współpracę
Potrzebujesz pomocy?
Napisz lub zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania. Na pytania odpowiadamy tak szybko jak to możliwe.
Skontaktuj się

Specjalizujemy się w dostarczaniu
idealnego rozwiązania.

Profesjonalne doradztwo
Nasz zespół przygotuje w oparciu o podane informacje, wskazówki oraz przykłady projekt, a następnie poinformuje o kosztach i dodatkowych możliwościach.
Pełna kontrola nad projektem
Jako nasz Klient masz pełną kontrolę nad powierzonym projektem. Dopasujemy go do Twoich potrzeb oraz przerobimy, gdy zmienisz o czymś zdanie.
Przeszkolony zespół
Nasz zespół składa się z profesjonalnie przeszkolonych pracowników. Doświadczenie jakie posiadamy budowaliśmy przez lata ciężkiej pracy.
Oprogramowanie witryny
Sami projektujemy, a następnie programujemy zlecone nam strony, aplikacje czy strony. Następnie konfigurujemy je zgodnie z wytycznymi Klienta.
Zarządzanie gotowym projektem
Oprócz samego stworzenia oferujemy późniejsze zarządzanie projektem Klienta, w tym jego modyfikacje, poprawki oraz indywidualne zmiany.
Bezpieczeństwo
Na każdym etapie upewniamy się, że stworzone rozwiązania są bezpieczne, a witryna Klienta odporna na wszelkie ataki z zewnątrz.